Radisson Radisson hoteller
Search
- Personale

Globalt udviklingsteam

OMRÅDE KONTAKTPERSON TELEFONNUMMER E-MAIL
Det amerikanske kontinent Philip Silberstein,
executive vice president, udvikling
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Canada Sean Shannon,
vice president, udvikling
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Alabama, Arkansas, Florida, Georgia, Kansas, Kentucky, Louisiana, Mississippi, Missouri, New Mexico, North Carolina, Oklahoma, South Carolina, Tennessee, Texas og West Virginia Mike Cowell +1 (512) 829-4141 mcowell@carlsonrezidor.com
Connecticut, Delaware, District of Columbia, Illinois, Indiana, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia og Wisconsin Jim Baldassari  +1 (508) 454-1017  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, Californien, Colorado, Hawaii, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Latinamerika, Mexico og Caribien Roland Mouly +1 (305) 377-9115 rmouly@carlsonrezidor.com
Asien og Stillehavsområdet Simon Barlow + 65-6511-6356 sbarlow@carlsonrezidor.com
Europa, Mellemøsten og Afrika Elie Younes + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com