Radisson Radisson hoteller
Search
- Personale

Globalt udviklingsteam

OMRÅDE KONTAKTPERSON TELEFONNUMMER E-MAIL
Det amerikanske kontinent Philip Silberstein,
vicedirektør, udviklingsafdelingen
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Arkansas,  Louisiana,  Missouri, New Mexico,  Oklahoma,  Texas Patrick Bajdek, direktør, udviklingsafdelingen +1 (972) 403-1511 pbadjek@carlsonrezidor.com
Connecticut, Washington DC, Delaware, Illinois, Indiana, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia og Wisconsin Jim Baldassari, vicedirektør, udviklingsafdelingen  +1 (508) 660-1962  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, West Virginia Kevin O'Neil, direktør, udviklingsafdelingen +1 (303) 263-2762 koneil@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, Californien, Colorado, Hawaii, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby, vicedirektør, udviklingsafdelingen +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Canada Sean Shannon,
vicedirektør, udvikling
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Latinamerika, Mexico og Caribien Roland Mouly, vicedirektør, udviklingsafdelingen +1 (305) 607-1010 rmouly@carlsonrezidor.com
Asien og Stillehavsområdet Andreas Flaig, vicedirektør, udviklingsafdelingen + 65-6511-9290 aflaig@carlsonrezidor.com
Europa, Mellemøsten og Afrika Elie Younes, seniorvicedirektør og leder for udviklingsafdelingen + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com