Radisson Radisson-hotellit
Search
- Henkilöstö

Kansainvälinen kehitystiimi

ALUE YHTEYSTIEDOT PUHELIN SÄHKÖPOSTI
Amerikan manner Philip Silberstein,
kehitystiimin varatoimitusjohtaja
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Kanada Sean Shannon,
kehitystiimin varajohtaja
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Alabama, Arkansas, Florida, Georgia, Kansas, Kentucky, Louisiana, Mississippi, Missouri, New Mexico, Pohjois-Carolina, Oklahoma, Etelä-Carolina, Tennessee, Texas, Länsi-Virginia Mike Cowell +1 (512) 829-4141 mcowell@carlsonrezidor.com
Connecticut, Delaware, District of Columbia, Illinois, Indiana, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia, Wisconsin Jim Baldassari  +1 (508) 454-1017  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, Kalifornia, Colorado, Havaiji, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, Pohjois-Dakota, Oregon, Etelä-Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Latinalainen Amerikka, Meksiko ja Karibia Roland Mouly +1 (305) 377-9115 rmouly@carlsonrezidor.com
Aasian ja Tyynenmeren alue Simon Barlow + 65-6511-6356 sbarlow@carlsonrezidor.com
Eurooppa, Lähi-itä ja Afrikka Elie Younes + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com