Radisson Radisson-hotellit
Search
- Henkilöstö

Kansainvälinen kehitystiimi

ALUE YHTEYSTIEDOT PUHELIN SÄHKÖPOSTI
Amerikan manner Philip Silberstein,
kehitystiimin varatoimitusjohtaja
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Arkansas, Louisiana, Missouri, New Mexico, Oklahoma, Texas Patrick Bajdek, kehitysjohtaja +1 (972) 403-1511 pbadjek@carlsonrezidor.com
Connecticut, Washington DC, Delaware, Illinois, Indiana, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia, Wisconsin Jim Baldassari, kehitystiimin apulaisjohtaja  +1 (508) 660-1962  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, West Virginia Kevin O'Neil, kehitysjohtaja +1 (303) 263-2762 koneil@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, Kalifornia, Colorado, Havaiji, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, Pohjois-Dakota, Oregon, Etelä-Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby, kehitystiimin apulaisjohtaja +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Kanada Sean Shannon,
kehitystiimin apulaisjohtaja
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Latinalainen Amerikka, Meksiko ja Karibia Roland Mouly, kehitystiimin apulaisjohtaja +1 (305) 607-1010 rmouly@carlsonrezidor.com
Aasian ja Tyynenmeren alue Andreas Flaig, kehitystiimin varatoimitusjohtaja + 65-6511-9290 aflaig@carlsonrezidor.com
Eurooppa, Lähi-itä ja Afrikka Elie Younes, vanhempi apulaisjohtaja ja kehitystiimin päällikkö + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com