Radisson Radisson hoteller
Search
- Utviklingsteam

Team for global forretningsutvikling

OMRÅDE KONTAKT TELEFON E-POST
Det amerikanske kontinent Philip Silberstein,
executive vice president, utvikling
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Arkansas, Louisiana, Missouri, New Mexico, Oklahoma, Texas Patrick Bajdek, direktør, utvikling +1 (972) 403-1511 pbadjek@carlsonrezidor.com
Connecticut, Washington DC, Delaware, Illinois, India, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia, Wisconsin Jim Baldassari, vice president, utvikling  +1 (508) 660-1962  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, West Virginia Kevin O'Neil, direktør, utvikling +1 (303) 263-2762 koneil@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, California, Colorado, Hawaii, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby, vice president, utvikling +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Canada Sean Shannon,
vice president, utvikling
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Latin-Amerika, Mexico og Karibien Roland Mouly, vice president, utvikling +1 (305) 607-1010 rmouly@carlsonrezidor.com
Stillehavsasia Andreas Flaig, executive vice president, utvikling + 65-6511-9290 aflaig@carlsonrezidor.com
Europa, Midtøsten og Afrika Elie Younes, senior vice president og avdelingsleder for gruppeutvikling + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com