Radisson Radisson-hotell
Search
- Utvecklingsteamet

Det globala utvecklingsteamet

REGION KONTAKTA TELEFON E-POST
Nord- och Sydamerika Philip Silberstein,
executive vice president, Utveckling
+1 (617) 928-1611 psilberstein@carlsonrezidor.com
Arkansas, Louisiana, Missouri, New Mexico, Oklahoma, Texas Patrick Bajdek, director, Utveckling +1 (972) 403-1511 pbadjek@carlsonrezidor.com
Connecticut, Washington DC, Delaware, Illinois, Indiana, Iowa, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia, Wisconsin Jim Baldassari, vice president, Utveckling  +1 (508) 660-1962  jbaldassari@carlsonrezidor.com
Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, West Virginia Kevin O'Neil, director, Utveckling +1 (303) 263-2762 koneil@carlsonrezidor.com
Alaska, Arizona, California, Colorado, Hawaii, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wyoming Ruth Ormsby, vice president, Utveckling +1 (714) 369-2680 rormsby@carlsonrezidor.com
Kanada Sean Shannon,
vice president, utveckling
+1 (612) 877-1816 sshannon@carlsonrezidor.com
Latinamerika, Mexiko och Västindien Roland Mouly, vice president, Utveckling +1 (305) 607-1010 rmouly@carlsonrezidor.com
Asien och Stillahavsregionen Andreas Flaig, executive vice president, Utveckling + 65-6511-9290 aflaig@carlsonrezidor.com
Europa, Mellanöstern och Afrika Elie Younes, senior vice president och gruppchef, utveckling + 32-2-702-9200 elie.younes@carlsonrezidor.com