XLukk
Få MER med våre eksklusive priser kun for medlemmer.
Logg inn eller bli medlem nå!
 
 
Hovedinnhold
Fremvis ditt flybonuskort ved innsjekk og opptjen flybonuspoeng hos deltakende flyselskap:
Deltakende flyselskap Programnavn  
Aeroméxico® Club Premier® Club Premier
Air Canada Aeroplan® [www.aircanada.com]
Air China Phoenix Miles® [www.airchina.com]
American Airlines® AAdvantage® [www.aa.com]
Asiana Asiana Club® [www.flyasiana.com]
Avianca LifeMiles® LifeMiles
British Airways® Executive Club® [www.britishairways.com]
Cathay Pacific® Asia Miles® [www.asiamiles.com]
Delta Air Lines SkyMiles® [www.delta.com]
EL AL® Matmid®
Frontier® Early Returns® http://www.flyfrontier.com
Gulf Air Gulf Air
Frequent Flyer Program®
[www.http://www.gulfair.com/]
Icelandair Saga Bonus® [www.icelandair.com]
Japan Airlines Mileage Bank® [www.jal.co.jp/en/]
Jet Airways JetPrivilege® [www.jetairways.com]
KLM/Air France Flying Blue® [www.http://w3.airfrance.com/FI/en/local/voyageurfrequent/flyingblue/flyingblue.htm.com]
Lan Chile Airlines LANPASS® [www.http://www.lan.com]
Lufthansa Miles & More® [www.lufthansa.com]
Qantas Airlines® Frequent Flyer [www.qantaswa.com.au]
SAS Airlines EuroBonus® [www.http://www.sas.se/]
Singapore Airlines KrisFlyer [www.http://www.singaporeair.com]
Southwest Airlines® Rapid Rewards® [www.http://www.southwestairlines.com]
United® Mileage Plus® [www.united.com]

Vilkår og betingelser:

  • Gjester må oppgi medlemsnummeret hos flyselskapet ved innsjekking.
  • For å kvalifisere for opptjening av bonuspoeng, må bestillinger gjøres i navnet til personen som er medlem av flyselskapets medlemsprogram.
  • Flybonuspoeng er tilgjengelig hos deltakende merker, og kan variere etter flyselskapets program og hotellmerke.
  • Gjester må betale en kvalifiserende pris for flybonuspoeng.

Ikke-kvalifiserende rompriser og andre unntak inkluderer:

Spesialpriser for ansatte, familie og venner, flybesetninger, reisebyråer og hotellansatte, rompriser som er fakturert på en hovedkonto, spesialpriser for turoperatør, grossistpriser, eller rompriser som er bestilt på nettsteder til reiseselskaper eller andre tredjeparter, inkludert men ikke begrenset til Booking.com, Hotwire, Hotels.com, Expedia, Orbitz, Priceline, Travelocity, e.l., så vel som rom bestilt gjennom andre tredjeparter på nett hvor hotelloppholdet betales på forhånd. Vederlagsfrie hotellrom, inkludert men ikke begrenset til rom som bestilles som bonusopphold, eller opphold som omfattes av andre gavekort eller verdikuponger for gratis hotellrom er også unntatt.